ÖVRIGT / Speglar / Spegellampetter 15464191
*
nr 1546 4191
Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgylld, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing, 58x16 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 juni 2023
kl 18:18:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/6 00:05:38
1
1.000 kr
4/6 19:31:32
2
1.100 kr
5/6 14:54:43
3
1.800 kr
5/6 16:53:48
4
1.300 kr
5/6 16:53:48
3
1.400 kr (Budbetjänt)
5/6 16:54:19
4
2.200 kr
5/6 18:00:26
5
2.000 kr
5/6 18:00:26
4
2.200 kr (Budbetjänt)
5/6 18:00:53
5
2.400 kr
5/6 18:11:08
1
2.800 kr
5/6 18:13:03
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene ikeas 1700-talsserie spegel spegellampetter speglar väggljusstakar väggljusstake
-
6256 Bordsspegel
nyrokoko. 72x67 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:09
-
6023 Spegel
62x118 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:35
-
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:53
-
6383 Spegel
Gustaviansk stil, 1900-tal, 75x35 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:32
-
6298 Spegel
intarsia, mahogny, 90x54 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:23
-
6010 Spegel
nutida, slipat glas, 160x45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:27
*
Spegellampetter
Läs om budbetjänten
nr 1546 4191
Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgylld, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing, 58x16 cm
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 3.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 5 juni 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/6 00:05:38 | 1 | 1.000 kr |
4/6 19:31:32 | 2 | 1.100 kr |
5/6 14:54:43 | 3 | 1.800 kr |
5/6 16:53:48 | 4 | 1.300 kr |
5/6 16:53:48 | 3 | 1.400 kr (Budbetjänt) |
5/6 16:54:19 | 4 | 2.200 kr |
5/6 18:00:26 | 5 | 2.000 kr |
5/6 18:00:26 | 4 | 2.200 kr (Budbetjänt) |
5/6 18:00:53 | 5 | 2.400 kr |
5/6 18:11:08 | 1 | 2.800 kr |
5/6 18:13:03 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene ikeas 1700-talsserie spegel spegellampetter speglar väggljusstakar väggljusstake
-
6256 Bordsspegel
nyrokoko. 72x67 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:09 -
6023 Spegel
62x118 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:35 -
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:53
-
6383 Spegel
Gustaviansk stil, 1900-tal, 75x35 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:32 -
6298 Spegel
intarsia, mahogny, 90x54 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:23 -
6010 Spegel
nutida, slipat glas, 160x45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:27